Producenci
Produkt dnia
Jersey w rowery 200g/m2
Jersey w rowery 200g/m2

42,00 zł

mb

Dzień Babci i Dziadka

0
Dzień Babci i Dziadka

Warto już dziś pomyśleć o prezentach, choć Dziadkowie ucieszą się zapewne, po prostu z życzeń jakie im złożycie, bo pamięć w takie wyjątkowe dni jest najważniejsza!

Cieszcie się z każdej chwili, którą możecie z Dziadkami spędzić. W Szyciarni poznałam wiele różnych Babć i Dziadków, i powiedzieć mogę jedno: wszyscy są wyjątkowi! Choć nie powiem i bywają tu babcie kochające bezwarunkowo, babcie wszystkowiedzące, babcie za dużo wybaczające, babcie kumpelki, babcie zbyt zajęte, i babcie bardzo, bardzo czekające na kontakt z najbliższymi...

 

Jak co roku w Szyciarni u Koty jest ruch tulipanowy :-). Powiem Wam, że uwielbiam ten okres. Czas zimy nie jest moim ulubionym, chyba powinnam być niedźwiedziem, i po prostu zimę przesypiać. Cóż nie jestem ;-/. Ale cudowne kolory tulipanów i to, że Wy potrzebujecie ich wciąż więcej i więcej, pozwala mi przetrwać ten paskudny czas szarości :-)

Tulipany aktualnie (mniej więcej na bieżąco aktualizowane) znajdziecie tutaj:

https://www.szyciarnia.pl/pl/c/Kwiaty/147

 

Jeśli lubicie rysować i chcecie dać Babci nietypową "laurkę", to zapraszam do zakupu poduszki domku, na której możecie wymalować co tylko chcecie. Oczywiście do poduszki są dołączone stosowne flamastry dom tkanin, a wszystko jest zapakowane w  ładny kartonik, aby Wasz prezent prezentował się słusznie :-) :

 https://www.szyciarnia.pl/pl/c/Zestawy-kreatywne/128

 

Poza tym oczywiście w Szyciarni jest wiele innych moich prac: https://www.szyciarnia.pl/pl/c/Szycie-u-Koty/67 i wszystko jest dostępne od ręki :-)

Mam też jeszcze wiele pomysłów, pod Babcie :-), ale chyba jestem zaskoczona jak co roku drogowcy :-)

Kochani, pamiętajcie o swoich Babciach i Dziadkach! Czasami wystarczy jeden tulipan, aby sprawić im ogromną przyjemność! Wy zajmiecie się ogromem swoich spraw, a Oni będę wiedzieli, że pamiętacie za każdym razem, gdy spojrzą, czy powąchają ten kwiat...

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl